ASP.NET2005
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خدا را شکر ...

خدا را شکر ... Empty خدا را شکر ...

پست  saeid الخميس نوفمبر 19, 2009 1:03 pm

خدا را شکر ٬فرزندم همیشه از شستن ظرفها شکایت دارد ؛او در خانه است و در خیابانها پرسه نمی زند.

خدا را شکر که مالیات می پر دازم ؛یعنی شغل و در آمدی دارم و بیکار نیستم.

خدا را شکر که بعد از میهمانی باید ریخت و پاش ها را جمع کنم؛یعنی در میان دوستانم بوده ام.

خدا را شکر که لباسهایم کمی تنگ شده اند؛یعنی غذای کافی برای خوردن دارم.

خدا را شکر که در پایان روز از خستگی از پای می افتم ؛یعنی توان سخت کار کردن دارم .

خدا را شکر که باید زمین را بشویم و پنجره ها را تمیز کنم ؛یعنی خانه و سر پناهی دارم.

خدا را شکر که سر و صدای همسایه ها را می شنوم؛یعنی توانایی شنیدن دارم.

خدا را شکر که گاهی اوقات بیمار می شوم ؛یعنی به یاد آور که بیشتر وقتها سالم هستم.

خدا را شکر که خرید هدایای سال نو جیبم را خالی می کند ؛یعنی عزیزانی دارم که می توانم برایشان هدیه بخرم.

saeid
کاربر عادی
کاربر عادی

تعداد پستها : 2

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خدا را شکر ... Empty ویژگیهای دانشجویان کشورهای مختلف

پست  saeid الخميس نوفمبر 19, 2009 1:04 pm

ویژگیهای دانشجویان کشورهای مختلف

ژاپن: به شدت مطالعه می کنند و برای تفریح روبات می سازند.

مصر: درس می خواند و هراز گاهی ضد "حسنی مبارک" در و پنجره دانشگاهش را می شکند.

هند: او پس از چند سال درس خواندن عاشق دختر می شود و همزمان برادر دو قلویش را پیدا می کند که سالها گم شده بود ٬ سرانجام آن دو با هم عروسی می کنند و همه چیزبه خوبی و خوشی تمام می شود .

عراق: مدام به تیر ها و خمپاره ها جاخالی می دهد و در صورت زنده ماندن درس می خوانند!

چین: درس می خواند و در اوقات فراغت مشابه مارکی معروف خارجی را می سازد و با یک دهم قیمت جنس اصلی می فروشد.

انگلیس: نسل دانشجوی انگلیس در حال انقراض است و به احتمال تا پایان دوره کواتر نامی! منقرض می شود ؛ولی آخرین بازماندگان این موجودات همه درس می خوانند!

ایران: عاشق تخم مرغ است! سر کلاس عمومی چرت می زنند و سر کلاس اختصاصی جزوه می نویسند عاشق عبارت "خسته نباشید" است البته نیم ساعت مانده به آخر کلاس هر روز دو پرس غذای دانشگاه را می خورد و هر روز به غذای دانشگاه بد و بیرا می گوید! جزء قشر فرهیخته جامعه محسوب می شوند؛
ولی هنوز دلیل این موضوع نا معلوم که چرا صاحب خانه جان به عزراییل می دهند ولی خانه به دانشجوی پسر نمی دهند!

saeid
کاربر عادی
کاربر عادی

تعداد پستها : 2

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه